Yazılım Sektöründe Ürün Geliştirme

Share

TBD


Bu seminerde, yazılım sektörü ürünleşme çerçevesinde değerlendirilecek, şirketlerin ürünleşme sürecine girmesi için stratejik seviyede yapmaları gerekenler,  ürün geliştirme sürecinin teknik açıdan diğer yazılım geliştirme süreçlerinden farkları, ürün geliştirme sürecinde izlenmesi gereken proje yönetimi pratikleri ile çevik yöntemlerin ürün geliştirme çalışmalarında uygulanması detayları ile irdelenecektir.

Konuşmacılar:
Emre OMACAN / AKADEMİ, Genel Müdür
Dinçer ÖZTURAN / PROJERA, Yönetici Ortak
K. Özgür ARMAN / CRONOM, Yazılım Geliştirme Müdürü

Kimler Katılmalı
Yazılım Uzmanları, Proje Yöneticileri, Yazılım Ürünü Geliştirme ve Pazarlama Takımları, Süreç Yöneticileri, Yazılım Firması Sahipleri, Yazılım Satın Alanlar, Yazılım Geliştirenler

Temel Konular:

  • Yazılım Proje Tipleri
  • Yazılım Pazarına Genel Bakış
  • Ürün Hayat Döngüsü
  • Ürün Geliştirme Hayat Döngüsü
  • Ürün Geliştirmede Proje Yönetimi
  • Ürün Geliştirmede Uygulanacak Teknik Yöntemler
  • Ürün Geliştirmede Çevik Yöntemler

Katılım
Seminer notları, ikram ve program sonunda katılım sertifikası sunulmaktadır. Önceden kayıt olmak gerekmektedir. TBD Üye katılım bağış bedeli: 40 TL TBD Üyeleri dışında katılım bağış bedeli 80 TL (özel statülü dernek makbuzu)
Ödemeler için hesap no: Türkiye İş Bankası Hasanpaşa Şubesi
IBAN No: TR180006400000111660343544

Başvuru
TBD İstanbul Tel: 0216 337 70 41 Fax: 0216 337 70 09 E-posta: ist@tbd.org.tr
Adres: Kurbağalıdere Cad. Ali Ruhi Sok. No:2 Kat: 3 Hasanpaşa, Kadıköy

Türkiye Bilişim Derneği Üyelik Koşulları
1. Üyelik Başvuru Formu 2. İki adet resim 3. 60 TL yıllık üyelik bedeli

Eğitimcilerin Özgeçmişi

Dinçer ÖZTURAN
Özturan, bilişim sektöründe iş geliştirme, proje yönetimi ve yazılım süreç yönetimi konularında uzmanlaşmış olup, farklı sektörlerde birçok projede, uzmanlıktan, proje yöneticiliğine çeşitli görevlerde çalışmıştır. Bankacılık, Finans, Süreç Yönetimi, CRM, B2C, B2B ve Sistem Entegrasyonu alanlarında, Microsoft ve Java teknolojilerinde çözümler geliştirmiştir. Uluslararası bir teknoloji şirketi olan EastNets bünyesinde Proje Yönetimi & Çözüm Geliştirme Müdürü olarak görev yapmakta olan Özturan, lisans derecesini Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden almıştır. Özturan aynı zamana İstanbul Teknik Üniversitesi Kalite Yönetimi Uzmanı ve ISO9000 Denetçisi, Microsoft Yetkin Çözüm Geliştirme Uzmanı ve PMI Yetkin Proje Yöneticisi derecelerine sahiptir. 2006 yılında Microsoft tarafından “En Değerli Profesyonel” ödülüne layık görülmüştür.

Share

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.