SAP Forum 2009

Share

forum09_logoSAP Türkiye tarafından her yıl organize edilen ve gelenekselleşen SAP Forum etkinliğinin ondördüncüsü, SAP Forum 2009’a katılın. 16 Ekim 2009 Cuma günü, İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek olan SAP Forum 2009’da yeni fikirler, yeni stratejiler ve yeni fırsatları keşfedebilir, sektörünüze ve ilgi alanınıza özel aydınlatıcı sunumlara katılabilir ve Türkiye’de gerçekleştirilen en büyük IT buluşmalarından birinde networking fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Kimler katılmalı :
Üst Yönetim– Her sektördeki ve büyüklükteki SAP müşterilerinin nasıl rekabetçi avantaj oluşturduklarını ve yenilikçi stratejiler ile karlı büyümeyi nasıl elde edebildiklerini öğrenin.

İş yönetimi – Kurumsal Kaynak Planlama, Tedarik Zinciri Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, uyumlu iş ağları ve kurumsal servis odaklı mimari gibi konularda en son yenilikleri, SAP’nin sektörel çözümleri ve en iyi uygulamalar ile elde edilen katma değerleri keşfedin.

Karar Vericiler – SAP ve işortaklarının sunduğu son teknoloji ve çözümleri kullanarak, her ölçekteki firmada netlik, şeffaflık ve içgörünün nasıl elde edileceğini görün. Eğer kurumunuz henüz SAP çözümlerini kullanmıyorsa, SAP Forum 2009, karşılaştığınız sıkıntılara getirilen çözümleri değerlendirmek ve sizlerle tecrübelerini paylaşacak iş ortakları ve müşterilerle tanışmak için ideal bir organizasyondur.

İş Ortakları – SAP Forum 2009, SAP yöneticileri, müşterileri ve diğer iş ortakları ile tanışabileceğiniz ve yeni teknolojiler, ürünler ve hizmetleri görüşebileceğiniz en uygun yıllık iş etkinliğidir.

Basın – Size özel sunulmuş medya etkinliğine, bire bir röportajlara ve geniş katılımlı bilgi paylaşım oturumlarına eşlik edin ve gün boyu, iş dünyasını etkileyen fırsat ve zorlukları üst düzey yöneticilerle tartışma imkanına sahip olun.

Online kayıt için buraya tıklayınız.

Etkinlik Alanına Ulaşım:
Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı
Harbiye 34267 • İSTANBUL • Tel: +90 212 373 1100 • Faks: +90 212 224 0878 • Web-sitesi: http://www.icec.org/

Harita

Share

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.