Fujitsu IT Future 2012 – BT Dünyası Yeniden Şekilleniy​or

Share

fujitsu

Fujitsu Türkiye olarak işinizi zirveye taşıyacak BT çözümlerini geliştirmeye odaklanıyoruz. Bu alandaki çalışmalarımızı Fujitsu’nun IT Future 2012 Dünya Turu etkinliğinin 22 Mayıs Salı günü gerçekleşecek Türkiye ayağında sizlerle paylaşacağız.
İş ortaklarımız Intel ve NetApp’in “Platin Sponsor”, Brocade, PFU ve Symantec’in ise “Gold Sponsor” olarak desteklediği etkinliğimiz Swissotel the Bosphorus’ta gerçekleşecek.

“BT iş dünyasını yeniden şekillendiriyor” konulu etkinliğimizde önümüzdeki yıllarda şirketlerin sistemlerini ve işlerini yönlendirecek BT teknolojilerini kapsamlı bir şekilde ele alacağız. Veri merkezinizi optimize edebilecek, istemci ortamınızı daha da geliştirecek, bulut bilişim üzerinden yeni provizyonlama modellerinden faydalanmanızı sağlayacak teknolojilere odaklanacağız. Düzenlediğimiz oturumlarla Fujitsu’nun değer yaratan, verimliliği artıran uçtan uca çözümler sunan ürün ve hizmet portföyünü inceleme; geleceğe yönelik güçlü fikir ve eğilimleri keşfetme şansını sunacağız.

Açılış konuşmasını Fujitsu Türkiye ve Balkanlar Genel Müdürü Halit Zaim’in yapacağı toplantıda Fujitsu CTO’su Dr. Joseph Reger ve Fujitsu Portföy Pazarlama Başkanı Bernhard Brandwitte ana konuşmacılarımız olacak. Dünyanın önde gelen kurumsal uygulama ve yazılım şirketi SAP, “SAP Çözümleri ile işinizi yanınızda taşıyın” isimli bir sunum yapacak. Levent Ünsal’ın moderatörlüğünü yapacağı, ‘Yetenek Sizsiniz’ programındaki gösterileriyle tüm Türkiye’yi büyüleyen Aref Ghafouri’nin “Magic Show”u ile renklendireceği etkinliğimizde sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Fujitsu IT Future 2012 Dünya Turu etkinliğine,
https://de.fujitsu.com/rl/workshops/itfuture_tr/registration.asp,
adresinden kayıt yaptırabilirsiniz.

Etkinliğimize dair detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

FUJITSU IT FUTURE 2012 DÜNYA TURU – TÜRKİYE AYAĞI
Tarih:   22 Mayıs 2012, Salı
Yer:      Swissotel the Bosphorus, İstanbul
Bayıldım Caddesi No.2 Maçka, Beşiktaş 34357

Share

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.