Deloitte 2011 En iyi yayınlarından bizim seçtiklerimiz

Share
1d2012’ye girerken…20 soruda dünya ve Türkiye ekonomisinde son gelişmelerYılın son Ekonomik Görünüm raporu yine çok çalkantılı bir döneme denk geldi. Avrupa’da kamu borç krizi hızla derinleşirken, dünya ekonomisinde yeni bir resesyon beklentisi kuvvetlenmeye başlamıştı. Bu değişken ortama ışık tutabilmesi amacıyla, bu raporumuzu soru-cevap formatında yayınlamayı uygun gördük; kendimize dünya ve Türkiye ekonomisinde son dönem gelişmeleri üstüne sıkça karşılaştığımız bazı soruları sorduk, bunlara kısa kısa cevaplar vermeye çalıştık.Rapora ulaşmak için tıklayınız.
1de2011 Yılı Birleşme ve Satın Almalar Raporu2011 Yılı Birleşme ve Satın Almalar Raporu’ na göre, yabancı yatırımcıların artan ilgisi ile birlikte 2011 yılı, birleşme ve satın almalar açısından tarihsel olarak en fazla işlem gerçekleşen dönem oldu. 2011’de gerçekleşen 241 işlemde, toplam yaklaşık 15 milyar dolarlık işlem hacmi oluştu. Geçmiş yıllarda işlem hacmi üzerinde belirleyici olan özelleştirmeler suskun kalırken, orta ölçekli işlemler pazarındaki hareket öne çıktı. Finansal yatırımcıların işlemleri ise tarihsel olarak rekora koştu. 2012, birleşme ve satın almaların devam edeceğine işaret ediyor.Rapora ulaşmak için tıklayınız.
1defThe Deloitte Times’ın 2011 yılındaki son sayısı…Deloitte Türkiye, iş dünyasının profesyonellerine yönelik hazırladığı ve iki ayda bir okuyucuları ile buluşan The Deloitte Times’ın yeni sayısı yayınlandı.The Deloitte Times’a ulaşmak için tıklayınız.
1defiTTK BültenleriTTK Bültenleri, Türk Ticaret Kanunu’na uyum ve hazırlık çalışmalarına ilişkin olarak Deloitte Türkiye TTK İş Geliştirme Ekibi tarafından her ay yeni bir sayı ile okuyucuları ile buluşacak bir bülten olarak tasarlandı.TTK Bültenleri’nde, yeni Türk Ticaret Kanunu’nun yürürlüğe girmesi ile birlikte iş dünyasının karşılaşacağı pek çok farklı konudaki soruların cevabını, konuların analizini ve Deloitte uzmanlarının önerilerini bulabilirsiniz.

TTK Bültenleri’ne ulaşmak için tıklayınız.

Share

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.