Axelos, ITILv4 için Geliştirme Ekibi Kuruyor

Share
Axelos, ITILv4 için Geliştirme Ekibi Kuruyor

ITIL’in en iyi uygulamaya gitmesi için sizlerin katılımına ve deneyimlerine ihtiyacımız var!

AXELOS, ITILv4’ün ilk sürümünü 2019Q1 de çıkarmayı planlıyor. Bu kapsamda ITIL’in yeni versiyonunu geliştirmeye katkı sağlamak isteyenlerin ITIL Geliştirme Grubuna katılmaları için bir kayıt sayfası açmış ve kayıt almaya devam ediyor.

ITIL Geliştirme Grubu üyeleri, en son ITIL güncelleme haberlerinden anında haberdar olacak. Ayrıca ITIL Geliştirme Grubu’nun bir üyesi olarak, düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz, yeni içeriklerle ilgili görüşlerinizi bildirebileceğiniz, sorular sorabileceğiniz ve uzmanlığınızı paylaşabileceğiniz Özel Gelişim tartışma grubuna da katılabilirsiniz.

Özel Geliştirme tartışma grubuna katılmak için bir AXELOS Topluluğu hesabına ihtiyacınız olacak. Zaten kaydınız varsa, programa kayıt olduktan sonra takip eden haftanın içinde Özel Geliştirme grubuna dahil olacaksınız. Kayıt olduktan sonra karşılama mail’ini takip etmeyi unutmayın.

Henüz bir AXELOS Topluluğu hesabınız yoksa, bu linkten kayıt olabilirsiniz ve ardından bir hafta içinde hesabınızı oluşturulurken tartışma grubuna ekleneceksiniz.

 

Axelos, ITILv4 için Geliştirme Ekibi Kuruyor

Axelos, ITILv4 için Geliştirme Ekibi Kuruyor

Share

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.